Home    Blog   FAQ    Kontakt

200super-umzug-logo

Hotline: +4176 689 22 12

LAJMET E FUNDIT

06
Pri
Orari i ligjëratave – Semestri veror për vitin akademik 2020/21 (I përditësuar Prill)
Njoftohen studentët, stafi akademik dhe administrativ i Universitetit të Shkencave të Aplikuara në Ferizaj (UShAF), se me vendim të Qeverisë së Republikës së Kosovës, mësimi në të gjitha institucionet e arsimit të lartë kalon tërësisht në mënyrë virtuale (online). Mësimi në mënyrë virtuale do të zhvillohet nga data 6 prill deri me datë 18 prill [...]
Posted in: Fakulteti i Arkitekturës, Dizajnit dhe Teknologjisë së Drurit, Fakulteti i Inxhinierisë dhe Informatikë, Fakulteti i Menaxhimit, Fakulteti i Turizmit dhe Mjedisit,
07
Mar
7 Marsi – Dita e Mësuesit

Të nderuar mësimdhënës 7 Marsi – Dita e Mësuesit, na kujton mësimdhënësit shqiptarë, që me shumë sakrifica, nuk u ndalën duke dhënë kontributin e tyre në arsimimin dhe edukimin e popullit tonë. Përveç edukimit, ata ishin frymëzim i të rinjve për liri dhe të drejtat e tyre, duke u bërë nismëtarë të lëvizjeve drejtë krijimit […]

Posted in: Fakulteti i Arkitekturës, Dizajnit dhe Teknologjisë së Drurit, Fakulteti i Inxhinierisë dhe Informatikë, Fakulteti i Menaxhimit, Fakulteti i Turizmit dhe Mjedisit,
06
Mar
Epopeja e UÇK-së

Shabani, Hamza e Ademi, bashkë me gjithë familjen Jashari në Prekaz, i treguan botës se liria ishte më e shtrenjtë se gjithçka për shqiptarët, për Kosovën. Ata ranë duke e bërë luftën me forcat e shumta të armikut. Ata ranë dhe iu dorëzuan historisë botërore si histori unikate. Ata ranë dhe u bënë një me […]

Posted in: Fakulteti i Arkitekturës, Dizajnit dhe Teknologjisë së Drurit, Fakulteti i Inxhinierisë dhe Informatikë, Fakulteti i Menaxhimit, Fakulteti i Turizmit dhe Mjedisit,

UNIVERSITETI I SHKENCAVE TË APLIKUARA NË FERIZAJ - ARRITJET

Disa statistika rreth Universitetit 

Vite Traditë
m² Objekt
Studentë
Staf Akademik

QËNDRO I INFORMUAR ME NE

Regjistrohu tani për të marrë informatat javore, materiale edukative, kurse të reja, postime interesante, libra të njohura dhe shumë më shumë!

Adresa juaj e e-mailit
Please wait...

PROGRAMET MË TË KËRKUAR

[stm_featured_products meta_key=”category” category_id=”fakulteti-i-arkitektures-dizajnit-dhe-teknologjise-se-drurit” per_row=”4″ order=”ASC” orderby=”title” show_price=”” hide_price=”true” hide_rating=”true” hide_comments=”true”]

VIDEO

PARTNERËT TANË