LAJMET E FUNDIT

23
Feb
Ftesë për pjesëmarrje në Kongresin e organizuar nga Fakulteti i Inxhinierisë dhe Shkencave Natyrore Stamboll, Turqi

Universiteti Maltepe në Stamboll të Turqisë, fton studentët nga e gjithë bota që të marrin pjesë në Kongresin e shtatë Ndërkombëtar të Studentëve i cili do të mbahet me 9-10 Maj 2019. This post is also available in: English

Posted in: Fakulteti i Arkitekturës, Dizajnit dhe Teknologjisë së Drurit, Fakulteti i Inxhinierisë dhe Informatikë, Fakulteti i Menaxhimit, Fakulteti i Turizmit dhe Mjedisit,
17
Feb
Urimi i rektorit Bajraktari për Ditën e Pavarësisë

Republika e Kosovës sot shënon 11 vjetorin e Pavarësisë. Në këtë ditë feste, ne kujtojmë të gjitha përpjekjet shekullore për liri dhe shtet, të gjithë ata që ia falën jetën atdheut, të gjithë ata që nuk e kursyen mundin dhe punën në rrugëtimin drejt lirisë dhe shtetësisë. This post is also available in: English

Posted in: Uncategorized @sq,

UNIVERSITETI I SHKENCAVE TË APLIKUARA NË FERIZAJ - ARRITJET

Disa statistika rreth Universitetit 

Vite Traditë
m² Objekt
Studentë
Staf Akademik

QËNDRO I INFORMUAR ME NE

Regjistrohu tani për të marrë informatat javore, materiale edukative, kurse të reja, postime interesante, libra të njohura dhe shumë më shumë!

Adresa juaj e e-mailit
Please wait...

VIDEO

PARTNERËT TANË

This post is also available in: English